הצהרת נגישות

אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות והגולשים ובשיפור השירות הניתן ללקוחות ולגולשים עם מוגבלות. לפיכך אנו משקיעים משאבים רבים בהנגשת האתר שלנו על מנת להפוך אותו לזמין יותר עבור אנשים עם מוגבלות.

 

נגישות אתר האינטרנט:

הנגשת האתר נועדה להפוך אותו לזמין, ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור אנשים עם צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן אנשים בני הגיל השלישי.

במשך שנים אנו עושים מאמצים שהאתר שלנו יעמוד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, ברמת התקן הנדרש. כמו כן, אנו מיישמים את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

 

באתר האינטרנט קיים:

אייקון נגישות מופיע בצד שמאל למטה של המסך. האתר מותאם לדפדפנים הנפוצים.האתר מותאם לשימוש בטלפון הסלולרי.האתר מותאם לתצוגה תואמת מגוון מסכים ורזולוציות.אמצעי הניווט באתר פשוטים וברורים.תכני האתר כתובים באופן ברור, מסודר והיררכי. תוכן האתר כתוב בשפה פשוטה וברורה.למרבית התמונות באתר יש הסבר טקסטואלי חלופי (alt).האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש Ctrl ומקש + במקלדת.אין באתר שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב.חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ולמרות פעילותינו לשפר את נגישות האתר – ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות שלא הונגשו כראוי או שטרם הונגשו.

 

אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח אם תכתבו לנו, באמצעות פנייה לרכז הנגישות שלנו במייל 4beechange@gmail.com 

 

כדי שנוכל לשפר ולייעל את הנגישות לאתר האינטרנט, אנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שניתן:

תיאור הבעיהמהי הפעולה שניסיתם לבצעקישור לדף בו גלשתםסוג הדפדפן וגרסתומערכת הפעלהסוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)אנו נעשה ככל שביכולתנו על מנת להנגיש את האתר בצורה המיטבית ולענות לפניות בצורה המקצועית והמהירה ביותר.

 

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: מופיד

טלפון: 054-6105156

דוא”ל: 4beechange@gmail.com

 

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 4.2.2024

 

הסדרי נגישות מבנים:

להלן הסדרי הנגישות הקיימים בבית העסק, אשר ממוקם בקניון עזריאלי רמלה, קומה 2 ברחוב דוד רזיאל 1 , רמלה:

קיימות חניות המתאימות לנכים בקניון עזריאלי רמלה, קומה 2 ברחוב דוד רזיאל 1 , רמלה, כולל לרכב גבוה.קיים רצף גישה מהחניה דרך הכניסה ועד קניון עזריאלי רמלה, קומה 2 ברחוב דוד רזיאל 1 , רמלה (כולל מעלית).קיימים שירותי נכים נגישים.מותרת כניסה למשרדנו לחיית שירות המיועדת לסייע לאדם עם מוגבלות.

EXCHANGE YOUR MONEY